مقالات

لوپ دندانپزشکی لومادنت؛ خداحافظی با گردن درد!

بنر لوپ دندانپزشکی لوما
شرکت Lumadent آمریکا از بهترین شرکت های تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی است. لوپ دندانپزشکی لومادنت در دنیای مدرن و با تکنولوژی های نوین امروز، از مدرن ترین محصولات است. در دسته های مختلف محصولات و تجهیزات دندانپزشکی، این لوپ های Lumadent هستند که می توانند هم کارایی بالا و هم بازدهی بالا برای مصارف شما ارائه دهند.  نوتریدنت (فروشگاه آنلاین تجهیزات دندانپزشکی) به عنوان نماینده انحصاری شرکت لومادنت آمریکا در ایران و امارات، محصولات این کمپانی را به صورت مستقیم وارد می کند؛ پس نیاز به گشتن به دنبال فروشگاه های دیگر نخواهید داشت. برای اطلاع از مشخصات دقیق لوپ های شرکت لومادنت، می توانید تا آخر این مطلب همراه نوتریدنت باشید.

چرا نیاز به لوپ دندانپزشکی لومادنت داریم؟

نیاز به لوپ دندانپزشکی لوما آنجا مشخص می شود که تجربه کار با لوپ را داشته باشید. یا ممکن است مشاهده کرده باشید که لوپ میکروسکوپ دندانپزشکی در مدل های مختلف سختی های خود را دارد. از مهمترین معضلاتی که می توان برای لوپ های دندانپزشکی نام برد، می توان به عدم تناسب اندازه لوپ با صورت پزشک اشاره کرد. ممکن است شما بخواهید لپ را برای مصارف مختلف در حین درمان استفاده کنید. حال این مزیت از سمت شرکت لومادنت برای شما ارائه شده است. براحتی می توانید لوپ را با فریم سفارشی از نوتریدنت دریافت کنید.

از دیگر مزایای لوپ های دندانپزشکی لومادنت می توان به راحتی گردن در مدل ErgoPrism اشاره کرد. در این مدل از لوپ های لومادننت، شما می توانید بدون خم کردن گردن و با نگاه کردن به چلو، تمام درمان های خود را براحتی انجام دهید. می توانید در ویدئوی زیر، نحوه عملکرد این لوپ ها را مشاهده کنید:

معرفی انواع مدل لوپ های دندانپزشکی لومادنت

لوپ های لوماندت در مدل های مختلف عرضه جهانی شده اند. این مدل ها عبارت اند از:

1. لوپ دندانپزشکی لومادنت مدل ErgoPrism (در دو نوع ttl و flip up)

مزیت لوپ دندانپزشکی لوما مدل Ergoprism

مزیت لوپ دندانپزشکی لوما مدل Ergoprism

در این لوپ از لوپ های لومادنت، می توان به مزایای بسیاری اشاره کرد که شما را ترغیب به خرید کند. همانطور که در شکل بالا می بینید، طراحی ارگونومیک و خاص این لوپ نشان از این دارد که می توانید بدون خم کردن گردن خود، دیدی بسیار مناسب برای درمان داشته باشید. این لوپ از لوپ های لومادنت می تواند برای کاربردهای مختلف، بیشترین بازدهی را داشته باشد.

لوپ ergoprism flip up

لوپ ergoprism flip up

لازم به ذکر است که این لوپ، یکی از محبوب ترین لوپ های لوما بحساب می آید. از مهمترین مشخصات این لوپ های شرکت لومادنت، می توان به موارد زیر اشاره کرد که می توانید ببینید:

میدان دید 65 الی 89 میلی متر
عمق میدان 26 الی 76 میلی متر
وزن با فریم متوسط 63 گرم
فاصله فوکوس قابل تنظیم بله
امکان ساخت سفارشی برای نیاز شما بله
آپشن RX Ready دارد
میزان بزرگنمایی ها 3.3 برابر، 4.3 برابر، 5 برابر

2. لوپ دندانپزشکی Lumadent مدل Galilean

لوپ دندانپزشکی Galilean لومادنت

لوپ دندانپزشکی Galilean لومادنت

این لوپ از بین لوپ های دندانپزشکی لومادنت که در نوتریدنت عرضه می شود، از محبوب ترین ها محسوب می شود که ما شاهد تنوع بسیار زیاد برای انتخاب شما هستیم. شما می توانید در بین گزینه های بی شماری که در مدل گالیلین وجود دارد، انتخابی کاملا مناسب خود داشته باشید. علاوه بر این، می توان اینگونه در نظر گرفت که با توجه به قابلیت سفارش فریم و امکان سفارشی سازی دیگر قسمت های لوپ، شما خاص ترین لوپ دندانپزشکی دنیا را روی چشمان خود قرار خواهید داد! بصورت کلی، این لوپ دندانپزشکی لومادنت، ویژگی های زیر را دارد که بطور خلاصه برای شما آورده ایم:

میدان دید 51 الی 85 میلی متر
عمق میدان 51 الی 114 میلی متر
وزن با فریم 40 تا 60 گرم در مدل های مختلف
فاصله فوکوس قابل تنظیم بله
امکان ساخت سفارشی برای نیاز شما بله
آپشن RX Ready دارد
میزان بزرگنمایی ها 2.5 برابر، 3 برابر، 3.5 برابر

3. لوپ دندانپزشکی لوما مدل Prism

"<yoastmark

برای لوپ های مدل Prism که توسط شرکت لومادنت آمریکا تولید می شوند، مزایای بسیاری برآورد شده است. این لوپ های Lumadent در کاربردهای مختلف، دارای مزایای بسیاری برای شما هستند. از مهمترین مزایای این لوپ ها، می توان به قیمت مناسب آنها اشاره کرد. با توجه به ارگونومی خاص و طراحی بی نظیر این لوپ، شما وزن خاصی رو بینی و گوش خود احساس نخواهید کرد. در جدول زیر، اطلاعات کلی این لوپ ها نمایش داده شده اند که می توانید در یک نگاه مشاهده کنید:

میدان دید متناسب با نیاز شما
عمق میدان کاربردی برای مصارف مختلف
وزن با فریم 40 تا 60 گرم در مدل های مختلف
فاصله فوکوس قابل تنظیم بله
امکان ساخت سفارشی برای نیاز شما بله
آپشن RX Ready دارد
میزان بزرگنمایی ها قابل سفارش در مدل های متنوع

شما می توانید بروشور محصولات لومادنت را براحتی با کلیک روی لینک زیر از نوتریدنت دریافت کنید. در این بروشور، تمام محصولات با تمام مشخصات جمع آوری و برای شما آورده شده اند:

بروشور محصولات لومادنت

خرید لوپ دندانپزشکی لومادنت

تصویر لوپ لومادنت

تصویر لوپ لومادنت

برای خرید لوپ دندانپزشکی Lumadent بصورت مستقیم از نوتریدنت، می توانید با ما تماس بگیرید. مدل های مختلف با فریم های متنوع توسط این شرکت آمریکایی ارائه شده است که شما می توانید بیشترین بازدهی از خرید لوپ را پس از دریافت مشاوره رایگان دریافت کنید. فقط کافی است نیاز خود را بشناسید و با ما تماس بگیرید. مشاورین ما به شما مشاوره رایگان برای خرید لوپ دندانپزشکی لوما در بهترین مدل را ارائه خواهند کرد.

هدلایت لومادنت از بهترین هدلایت های دنیا!

هدلایت لومادنت از بهترین هدلایت های دندانپزشکی است که برای استفاده روی لوپ بسیار محبوب است. این لایت ها در 3 مدل Prolux، Unilux و Airlux عرضه شده اند که در ادامه هریک را بررسی خواهیم کرد. نیاز به هدلایت همانند لوپ دندانپزشکی لومادنت از نیازهای ضروری در حین درمان است. شما می توانید با ترکیب این دو محصول Lumadent، بهترین نتایج را از درمان خود بگیرید. در ادامه هریک از این 3 مدل لایت را باهم می بینیم:

هدلایت ProLux لومادنت

هدلایت ProLux لومادنت

هدلایت ProLux لومادنت

این لایت یکی از مدل های محبوب محصولات لایت لومادنت است. این لایت دارای وزن 163 گرم بوده و 80.5 میلی متر ارتفاع دارد. عرض این لایت 56 میلی متر است. طول آن هم به 21.3 میلی متر محدود می شود. در استفاده های مختلف، این لایت می تواند ترکیبی بسیار مساعد با لوپ دندانپزشکی لومادنت برای شما باشد. این لایت دارای یک باتری پیشفرض است که می توانید در سفارش خود، مدل دو باتری دار را هم سفارش دهید.

هدلایت دندانپزشکی UniLux شرکت لومادنت

هدلایت دندانپزشکی UniLux شرکت لومادنت

هدلایت دندانپزشکی UniLux شرکت لومادنت

در این هدلایت، ما شاهد طراحی بی نظیری هستیم. این هدلایت دندانپزشکی لوما دارای 2 باتری بوده که کارایی طولانی مدت با بازدهی بالا به شما ارائه می دهد. علاوه بر این، شما می توانید برای دو باتری این هدلایت رنگ های متنوعی انتخاب کنید. بطور کلی، در این مطلب از نوتریدنت، مشخصات این لایت را در مقایسه با دیگر هدلایت ها می توانید مشاهده کنید.

لایت دندانپزشکی AirLux از Lumadent آمریکا

لایت دندانپزشکی AirLux از Lumadent آمریکا

لایت دندانپزشکی AirLux از Lumadent آمریکا

از دیگر لایت های Lumadent می توان به این لایت اشاره کرد. این هدلایت دندانپزشکی دارای باتری لییوم پلیمری با بازدهی بالا است. ترکیب این محصول با لوپ دندانپزشکی لومادنت می تواند از بهترین ترکیب ها برای شما باشد. می توان در جدول بعد، مشخصات این لایت را با دیگر لایت ها ببینید:

مقایسه انواع لایت دندانپزشکی شرکت لومادنت آمریکا

در جدول زیر، بطور کامل مشخصات این سه لایت باهم مقایسه شده است:

 

هدلایت ProLux لومادنت

لایت UniLux لوما لایت AirLux از Lumadent

چراغ جلو یا هدلایت

مدل هدلایت LED HL360 ال ای دی HL360

LED HL360

روشنایی

تا 60000 لوکس روشنایی ماکسیمم 50 هزار لوکس

تا 21 هزار لوکس

زمان کاردهی

تا 40 ساعت تا 12 ساعت

بیشتر از 3 ساعت

زمان شارژ

3 ساعت 2 و نیم ساعت

3 ساعت

نحوه کنترل

کنترل بصری دو طرفه سوئیچ کنترل درون خطی

کنترل لمسی ساده

شارژر

پریز برق شارژر USB

شارژر میکرو USB

وایرلس آماده به کار آماده به کار

100% وایرلس

در خرید لایت دندانپزشکی لومادنت می توانید ابتدا به نیاز خود توجه کنید. برای مثال، میزان روشنایی هدلایت ها در مدل ProLux بسیار بیشتر از دیگر مدل ها است. این خود باعث می شود تا بهترین عملکرد را از حیث روشنایی از این لایت دریافت کنید. یا در طرف دیگر، در لایت AirLux عملکرد و کار بصورت فقط وایرلس انجام می شود. زمان شارژدهی هرکدام از هدلایت های Lumadent بالای 2 ساعت است. بطور میانگین می توانید حدود 3 ساعت از هرکدام از این هدلایت ها انتظار شارژدهی داشته باشید.

معرفی هدلایت جدید WAVELUX از شرکت لومادنت آمریکا

هدلایت wavelux لومادنت

هدلایت wavelux لومادنت

هدلایت wavelux از سری جدید لایت ها است که به تازگی معرفی و به بازار عرضه شده است. این لایت تا 50 هزار لوکس روشنایی داشته و می توانید روشنایی آن را براحتی کنترل کنید. با هر بار شارژ، می توانید تا 12 ساعت از این لایت جذاب استفاده کنید. این لایت سنسور تاچ فری برای روشن و خاموش کردن نور دارد که شما را در حین درمان بسیار کمک خواهد کرد. مدت زمان شارژ هدلایت ویولوکس لومادنت، 2.5 ساعت است. برای شارژ این دستگاه هم باید از پورت USB تایپ C استفاده کنید. باتری این دستگاه لیتیوم یون پاناسونیک است که فوق العاده کیفیت بالایی به شما ارائه خواهد کرد.

ویولوکس لایتی با قابلیت های بسیار است که لومادنت در 5 طرح مختلف و جذاب آن را به بازار عرضه کرده است. پورت هدلایت برای این دستگاه، 3.5 میلی متری بوده و همزمان می توانید دو باطری را درون آن استفاده کنید. برای خرید هدلایت WAVELUX لومادنت می توانید با نوتریدنت تماس بگیرید.

خرید فریم های مختلف برای لوپ دندانپزشکی لومادنت

فریم هم در بین محصولات لوما که نوتریدنت عرضه می کند، جایگاه ویژه ای دارد. این فریم به نسبت آناتومی صورت شما و همچنین سلیقه شما می تواند انتخاب شود. در مدل های مختلف، طراحی ارگونومیک فریم ها باعث شده است تا بتوانید بهترین نتیجه را از استفاده از لوپ دندانپزشکی لومادنت دریافت کنید. در ادامه، می توانید تصاویر هریک از فریم های لوپ دندانپزشکی را مشاهده کنید و سپس جدول مشخصات آنها را ببینید:

فریم Stellar لوپ لوما

فریم Stellar لوپ لوما

مدل SporTi فریم لومادنت

مدل SporTi فریم لومادنت

فریم InfiniTi 2 لوما

فریم InfiniTi 2 لوما

مدل کلاسیک فریم لوپ دندانپزشکی لوما

مدل کلاسیک فریم لوپ دندانپزشکی لوما

فریم لوپ ClariTi 2

فریم لوپ ClariTi 2

فریم Argon 2 لوپ لومادنت

فریم Argon 2 لوپ لومادنت

شما می توانید مشخصات فریم های بالا که برای لوپ های دندانپزشکی استفاده می شوند را در جدول زیر ببینید:

فریم وزن عرض طول RX
Argon 2 29.7 گرم 133.5 میلی متر 158 میلی متر خیر
ClariTi 2 25.7 گرم 132 میلی متر 140 میلی متر آماده
Classic 32 گرم 136 میلی متر 152 میلی متر آماده
Infiniti 2 28.2 گرم 138 میلی متر 143.5 میلی متر آماده
SporTi 24 گرم 142 میلی متر 158 میلی متر خیر
SporTi Petite 23 گرم 132 میلی متر 153 میلی متر خیر
Stellar 33 گرم 135 میلی متر 158 میلی متر آماده

برای خرید فریم، هدلایت و لوپ دندانپزشکی لوما می توانید با متخصصین نوتریدنت در واحد مشاوره تماس حاصل نمایید.

نوتریدنت، گامی بزرگ در دنیای دندانپزشکی

۲ نظر در “لوپ دندانپزشکی لومادنت؛ خداحافظی با گردن درد!

 1. مهدیه جوادی گفت:

  با سلام‌ و خسته نباشید
  برای امسال امکان خرید هست؟

  1. دکتر مهدی قرائی گفت:

   سلام وقتتون بخیر خانوم جوادی
   بله میتونین با مشاورین ما در بخش فروش تماس بگیرید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *